Klasa wielozawodowa

Branżowa Szkoła I Stopnia to idealna propozycja dla absolwentów szkół podstawowych, którzy chcą zdobyć atrakcyjny zawód. Zajęcia z teoretycznych przedmiotów zawodowych odbywają się podczas miesięcznych kursów w każdym roku nauki. Nasz absolwent to dobry fachowiec, odnajdujący się na rynku pracy.

Kształcimy w różnych zawodach.

Technik logistyk

Technik logistyk to zawód z przyszłością, dający duże możliwości na rynku pracy łączenia ze sobą transportu, sztuki negocjacji w logistyce z marketingiem oraz zarządzaniem działalnością logistyczną, przewozami krajowymi i międzynarodowymi. Młodzi logistycy to ludzie otwarci, energiczni i pomysłowi.

• geografia

Technik informatyk

Technik informatyk to prestiżowy i bardzo dobrze opłacany zawód dla osób dynamicznych oraz kreatywnych. Uczeń tej klasy w trakcie nauki nabywa praktycznych umiejętności m.in. naprawy sprzętu komputerowego, obsługi systemów komputerowych, tworzenia grafiki komputerowej oraz witryn internetowych.

• informatyka lub geografia
  • język angielski

*Informatyka rozszerzona będzie realizowana pod warunkiem wybrania jej przez 24 uczniów.

Oddział mistrzostwa sportowego

Oferta jest skierowana dla kandydatów na piłkarzy. We współpracy z Akademią Piłkarską Reissa uczniowie oddziału mistrzostwa sportowego mają możliwość na co dzień uczestniczyć w profesjonalnym szkoleniu sportowym. Sukcesy w Centralnej Lidze Juniorów PZPN, testy sportowe w klubach ekstraklasowych, regularne zgrupowania i treningi na najwyższym poziomie to tylko niektóre atuty oddziału.

• biologia

Profil służb mundurowych

Profil służb mundurowych to propozycja dla młodych, aktywnych ludzi. Uczniowie rozwijają swoje kompetencje, biorąc udział w spotkaniach i ćwiczeniach z przedstawicielami służb mundurowych (straż, policja, wojsko) i uczelniami wyższymi (Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa). Podnoszą swoje kwalifikacje podczas zajęć z pierwszej pomocy, a zainteresowani również podczas nauki pływania na basenie.

• geografia

ul. Gimnazjalna 1