DRZWI OTWARTE W ZESPOLE SZKÓŁ

9 i 22 marca gościliśmy w naszej szkole uczniów klas ósmych oraz ich opiekunów na tzw. Drzwiach Otwartych. Byli to uczniowie ze szkół podstawowych z Opalenicy, Rudnik, Urbanowa, Dakowych Mokrych, Porażyna, Wojnowic, Buku i  Dakowych Suchych, a także grupa, która przyjechała  z rodzicami z innych miejscowości. W trakcie spotkania przedstawiliśmy Ósmoklasistom ofertę edukacyjną Zespołu Szkół, pokazaliśmy, co działo się u nas w bieżącym  roku szkolnym i zaprosiliśmy do zwiedzania szkoły.

Nasi goście mogli uzyskać informacje dotyczące interesujących ich typów szkół i profili. Odwiedzając wyznaczone miejsca, mieli możliwość zobaczyć między innymi musztrę prezentowaną przez klasy mundurowe, obejrzeć eksponaty i pomoce, z których korzysta klasa prozdrowotna, porozmawiać z nauczycielami i uczniami różnych profili.