NAUKA PRZEZ ZABAWĘ. WARSZTATY NA UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM

Cóż to był za dzień…!!! W ramach projektu, który realizujemy w naszej szkole, klasa 1B odwiedziła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. W czasie tego nad wyraz pracowitego dnia wzięliśmy udział w aż 6 warsztatach! Zaczęliśmy od agroturystycznych akrobacji, w trakcie których mogliśmy zaprezentować swoje plastyczne talenty, malując na szkle. W czasie kolejnego warsztatu dowiedzieliśmy się, jak konkurują ze sobą regiony, a na kolejnym, jak mądrze inwestować i unikać pułapek. Po przerwie obiadowej, w ramach zajęć dotyczących konsumenckich testów produktów, pracując w grupach, tworzyliśmy zdrową przekąskę. Analiza emocji w badaniach konsumenckich to tematyka piątego warsztatu. Na ostatnich ćwiczeniach zgłębialiśmy tajniki funkcjonowania handlu międzynarodowego, dokonując wymiany między grupami, które stworzyliśmy. To był naprawdę dobry czas! Czekamy na kwiecień, bo wtedy kolejny wyjazd!