ZŁOTE SZTAFETY

Znakomicie spisali się uczniowie Zespołu Szkół w Opalenicy podczas pierwszych zmagań sportowych w nowym roku szkolnym. Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy, okazali się najlepsi podczas Mistrzostw Powiatu Nowotomyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych, które odbyły się 29 września w Bolewicku. Rywalizacja sztafet to zawody, które zawsze dostarczają mnóstwo emocji i oczywiście tym razem również ich nie zabrakło. Pomimo licznych zmian na prowadzeniu w trakcie trwania wyścigu, to ostatecznie biegacze i biegaczki Zespół Szkół w Opalenicy wykazali się najlepszą  wytrzymałością i siłą charakteru. Sztafeta dziewcząt wystąpiła w składzie: Lena Kmiećkowiak , Kinga Rejman, Roksana Kluczyńska, Lidia  Zasańska, Karolina Domagała oraz Martyna Kańduła.  Sztafetę chłopców reprezentowali: Krzysztof Szalaty, Hubert Badowski, Wiktor Dera, Dominik Bednarski, Andrzej Trojnarski, Bartosz Gwiazdowski.  Serdecznie gratulujemy zwycięstwa oraz awansu do Mistrzostw Wielkopolski, które odbędą się już 20 października w Poznaniu. Trzymamy kciuki!!!