SŁOWO DYREKTORA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Potrzeba nam dzisiaj wiary, która góry przenosi, miłości, która wszystkich jednoczy i nadziei, która nigdy nie zawodzi. Można stracić wszystko, byle nie to!

Tymi słowami Patrona Liceum Ogólnokształcącego – Ks. kard. Stefana Wyszyńskiego – witam Grono Pedagogiczne i Was drodzy uczniowie w nowym roku szkolnym.

Już za 11 dni, Patron naszego Liceum Ogólnokształcącego zostanie ogłoszony uroczyście przez Kościół błogosławionym. Sami więc rozumiecie, że nie sposób nie przywitać Was może nieco górnolotnymi, ale jednak ważnymi słowami tego męża stanu.

Za Prymasem Tysiąclecia życzę Wam więc, abyście rozpoczynali ten rok pełni wiary, nadziei i miłości. Niekoniecznie wiary w to, że będzie łatwo, lekko
i przyjemnie, ale na pewno w to, że wysiłek się opłaci, a wiedza, którą  zdobędziecie, pozwoli Wam stawać się lepszymi ludźmi.

Rok szkolny 2021/2022 uważam za otwarty!