Uniwersytet III Wieku

STUDENTOM OPALENICKIEGO UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU "CHCE SIĘ CHCIEĆ"

Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2017/2018 odbyła się we wtorek, 10 października 2017r. o godz. 17:00 w holu opalenickiego Zespołu Szkół.

Więcej…

NIE MOGŁO NAS ZABRAKNĄĆ ...

na kolejnym Opalenickim Marszu ASÓW.

Więcej…

PLENEROWE ZAKOŃCZENIE ROKU SEKCJI PRZYRODNICZEJ

9 czerwca 2017r. sekcja przyrodnicza OUTW, pod kierunkiem wykładowcy p. Sebastiana Liebelta oraz starościny kol. Teresy Marcinkowskiej, zorganizowała plenerowe zakończenie roku akadem. 2016/17 w leśniczówce w Liniach koło Lwówka.

Więcej…

NORDIC WALKING

Sekcja gimnastyczna dnia 6 czerwca 2017 roku zaprosiła wszystkich pasjonatów Nordic Walking na rajd do Porażyna.

Więcej…

OPALENICKI UTW ZAKOŃCZYŁ KOLEJNY ROK AKADEMICKI

W poniedziałek 5 czerwca 2017 roku studenci Opalenickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w niekonwencjonalny sposób zakończyli bieżący rok akademicki. Co roku to wydarzenie miało miejsce na poszczególnych wydziałach UAM-u w Poznaniu. W tym roku studenci zostali zaproszeni do Opactwa Benedyktynów w Lubiniu i do Racotu.

Więcej…

PYSZNE SPECJAŁY

Sekcja kulinarna naszego Uniwersytetu zaprosiła wszystkich studentów na wspólne spotkanie do Domu Ludowego w Rudnikach 30 maja 2017 roku/wtorek/na zakończenie swoich zajęć w tym roku akademickim.

Więcej…

VIII WIELKOPOLSKIE SPOTKANIA INTEGRACYJNE UTW SIERAKÓW 2017

Dnia 20 maja 2017 roku już po raz trzeci nasz UTW brał udział w Wielkopolskich Spotkaniach Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Sierakowie. Zobacz film na You Tube.

Więcej…

PAŁAC I ROGALIŃSKIE DĘBY

Dzień 16 maj 2017 roku zapowiadał się od samego rana jako piękny dzień, pełen słońca. I tak właśnie było. Jadąc na wycieczkę do Rogalina podziwialiśmy z naszego autokaru piękno ziemi wielkopolskiej.

Więcej…

NORDIC WALKING W GRODZISKU Z NASZYM UDZIAŁEM

Studenci Opalenickiego UTW wzięli udział w Ogólnopolskim Nordic Walking w Grodzisku Wielkopolskim, który odbył się dnia 6 maja 2017 roku.

Więcej…

ZAWODY STRZELECKIE W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM

W sobotę 29 kwietnia 2017 roku Opalenicki Uniwersytet Trzeciego Wieku wystawił swoich zawodników do wzięcia udziału w IV Turnieju Strzeleckim o Puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego dla studentów UTW z Wielkopolski i nie tylko.

Więcej…

WROCŁAW, JEGO ZABYTKI I ... KRASNALE

Dnia 19 kwietnia 2017 roku sekcja turystyczna po raz pierwszy w tym roku akademickim zorganizowała wycieczkę do Wrocławia – stolicy Dolnego Śląska. Uczestniczyło w niej ponad 50 słuchaczy naszego uniwersytetu.

Więcej…

Więcej artykułów…

Najnowsze

Popularne