Uniwersytet III Wieku

ZEMSTA NIETOPERZA W POZNAŃSKIEJ OPERZE

Od wielu lat organizujemy wyjazdy na koncerty noworoczne do Teatru Wielkiego w Poznaniu, które cieszą się niezmiennie wielkim zainteresowaniem naszych studentów.
W tym roku dnia 4 stycznia 2017 roku zaproponowano nam coś lżejszego od tradycyjnych repertuarowych tytułów.

Więcej…

Z ŻYCZENIAMI U PRZYJACIÓŁ

Jest już tradycją, że delegacja Opalenickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w tym przedświątecznym czasie składa życzenia swoim przyjaciołom.

Więcej…

UTW NA JARMARKU ŚWIĄTECZNYM

Po raz pierwszy Opalenicki Uniwersytet Trzeciego Wieku a konkretnie nasze warsztaty kulinarne, które odbywają się w Rudnikach pod okiem pani Joanny Koniecznej, włączyły się dnia 4 grudnia 2016 roku do jakże szczytnej imprezy jakim jest Jarmark Świąteczny w Opalenicy.

Więcej…

ISLANDIA - WYSPA TAJEMNIC

W sobotę 19 listopada 2016r. grupa studentów naszego uniwersytetu wyjechała do Poznania na UAM Wydział Nauk Geograficznych i Geologicznych żeby wysłuchać wykładu prof. dr hab. Janusza Skoczylasa – „Procesy geologiczne na Islandii”.

Więcej…

WIARA TO NADZIEJA XXIV DNI KULTURY CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

W ramach obchodów XXIV Dni Kultury Chrześcijańskiej w poniedziałek dnia 14 listopada 2016 roku nasi słuchacze obejrzeli przedstawienie „W jaskini Platona” w reż. Danuty Szaroszyk-Sochy, scenografii Małgorzaty Kurek i Izabeli Trzeciak.

Więcej…

SPOTKANIE SENIORÓW Z MŁODZIEŻĄ

Dnia 9 listopada 2016 roku w Zespole Szkół w Opalenicy miało miejsce niecodzienne spotkanie młodzieży z naszymi seniorami.

Więcej…

JESIENNY RAJD SENIORÓW NORDIC WALKING

24 października 2016r. studenci Opalenickiego UTW wzięli udział w jesiennym rajdzie nordic walking w Porażynie.

Więcej…

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2016/2017 MIEDZICHOWSKIEGO UTW

21 października 2016r. delegacja Opalenickiego UTW, w składzie Elżbieta Adamczewska, Maria i Jarosław Różankowie, uczestniczyła w uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2016/ 2017 Miedzichowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, która odbyła się w Sali Wiejskiej w Bolewicach.

Więcej…

ROK AKADEMICKI 2016/2017 CZAS ZACZĄĆ

Ósmy rok działalności rozpoczął Opalenicki Uniwersytet Trzeciego Wieku w poniedziałek 10 października 2016 roku.

Więcej…

MARSZ OPALENICKICH ASÓW

Jak co roku uczestniczyliśmy w kolejnym Opalenickim Marszu Asów.

Więcej…

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU EDUKACYJNEGO

Zakończenie wspólnego projektu edukacyjnego Szkoły Podstawowej i naszego UTW pt.: „Jak pory roku zmieniają las”, miało miejsce dnia 9 czerwca 2016 roku w gospodarstwie agroturystycznym Ranczo Głuponie.

Więcej…

Więcej artykułów…

Najnowsze

Popularne