Uniwersytet III Wieku

Zapraszamy w szeregi „braci studenckiej″ Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Kwestionariusze dla chętnych dostępne są w Zespole Szkół w Opalenicy ul. Gimnazjalna 1 lub do pobrania.

Więcej…

OGNISKO W PORAŻYNIE

Wczorajsze popołudnie, piękna pogoda i uśmiechnięte twarze słuchaczy OUTW z sekcji turystycznej. 15 czerwiec 2015 r. w Porażynie był dniem, w którym spotkaliśmy się po raz ostatni w tym roku akademickim.

Więcej…

WYCIECZKA DO BYDGOSZCZY

Wtym roku akademickim po raz drugi sekcja turystyczna zorganizowała jednodniową wycieczkę dla słuchaczy całego Opalenickiego UTW. Dnia 9 czerwca 2015 roku z samego rana wyjechaliśmy do Bydgoszczy.

Więcej…

ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO SEKCJI GIMNASTYCZNEJ

Dnia 2 czerwca 2015 roku sekcja gimnastyki zakończyła kolejny rok akademicki rajdem Nordic Walking na nowo otwartych trasach w Porażynie.

Więcej…

ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO SEKCJI KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ I J. ANGIELSKIEGO

25 maja 2015 r. sekcja komunikacji społecznej prowadzona przez mgr Izabelę Trzeciak miała uroczyste zakończenie roku akademickiego 2014/2015, na które została zaproszona pani Dziekan Elżbieta Adamczewska.

Więcej…

MEDALE I DYPLOMY DLA NASZEGO UTW

Spartakiada w Sierakowie, czyli Wielkopolskie Spotkanie Sportowo - Integracyjne Uniwersytetów Trzeciego Wieku odbyło się po raz szósty 23.05.2015r.

Więcej…

PORAŻYN - RAJD NORDIC WALKING

Dnia 17 maja 2015 roku nastąpiło uroczyste otwarcie SZLAKÓW NORDIC WALKING na terenie gminy Opalenica. Projekt powstał przy udziale środków unijnych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 - 2013.

Więcej…

ZAKOŃCZENIE ROKU MIEDZICHOWSKIEGO UTW

W czwartek, 14 maja 2015 r. odbyło się uroczyste zakończenie czwartego już roku akademickiego Miedzichowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Więcej…

II TURNIEJ STRZELECKI UTW

Grodziskie Stowarzyszenie UTW było organizatorem II Turnieju Strzeleckiego o Puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego, który odbył się 25 kwietnia br. w strzelnicy Wiejskiego Centrum Kultury i Sportu w Zdroju.

Więcej…

5 - LECIE NASZEGO UNIWERSYTETU

W dniu 17 kwietnia 2015r. obchodziliśmy 5-lecie Opalenickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Więcej…

PROBLEMY ZE WSZECHŚWIATEM

W dniu 27 marca 2015r. odbył się wykład prof. Zbigniewa Jacyna-Onyszkiewicza, wybitnego naukowca - fizyka kwantowego i kosmologa pt. „Problemy ze Wszechświatem".

Więcej…

Więcej artykułów…

Najnowsze

Popularne