Uniwersytet III Wieku

Zapraszamy w szeregi „braci studenckiej″ Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Kwestionariusze dla chętnych dostępne są w Zespole Szkół w Opalenicy ul. Gimnazjalna 1 lub do pobrania.

PLENEROWE ZAKOŃCZENIE ROKU SEKCJI PRZYRODNICZEJ

9 czerwca 2017r. sekcja przyrodnicza OUTW, pod kierunkiem wykładowcy p. Sebastiana Liebelta oraz starościny kol. Teresy Marcinkowskiej, zorganizowała plenerowe zakończenie roku akadem. 2016/17 w leśniczówce w Liniach koło Lwówka.

Więcej…

NORDIC WALKING

Sekcja gimnastyczna dnia 6 czerwca 2017 roku zaprosiła wszystkich pasjonatów Nordic Walking na rajd do Porażyna.

Więcej…

OPALENICKI UTW ZAKOŃCZYŁ KOLEJNY ROK AKADEMICKI

W poniedziałek 5 czerwca 2017 roku studenci Opalenickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w niekonwencjonalny sposób zakończyli bieżący rok akademicki. Co roku to wydarzenie miało miejsce na poszczególnych wydziałach UAM-u w Poznaniu. W tym roku studenci zostali zaproszeni do Opactwa Benedyktynów w Lubiniu i do Racotu.

Więcej…

PYSZNE SPECJAŁY

Sekcja kulinarna naszego Uniwersytetu zaprosiła wszystkich studentów na wspólne spotkanie do Domu Ludowego w Rudnikach 30 maja 2017 roku/wtorek/na zakończenie swoich zajęć w tym roku akademickim.

Więcej…

VIII WIELKOPOLSKIE SPOTKANIA INTEGRACYJNE UTW SIERAKÓW 2017

Dnia 20 maja 2017 roku już po raz trzeci nasz UTW brał udział w Wielkopolskich Spotkaniach Sportowo-Integracyjnych Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Sierakowie. Zobacz film na You Tube.

Więcej…

PAŁAC I ROGALIŃSKIE DĘBY

Dzień 16 maj 2017 roku zapowiadał się od samego rana jako piękny dzień, pełen słońca. I tak właśnie było. Jadąc na wycieczkę do Rogalina podziwialiśmy z naszego autokaru piękno ziemi wielkopolskiej.

Więcej…

NORDIC WALKING W GRODZISKU Z NASZYM UDZIAŁEM

Studenci Opalenickiego UTW wzięli udział w Ogólnopolskim Nordic Walking w Grodzisku Wielkopolskim, który odbył się dnia 6 maja 2017 roku.

Więcej…

ZAWODY STRZELECKIE W GRODZISKU WIELKOPOLSKIM

W sobotę 29 kwietnia 2017 roku Opalenicki Uniwersytet Trzeciego Wieku wystawił swoich zawodników do wzięcia udziału w IV Turnieju Strzeleckim o Puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego dla studentów UTW z Wielkopolski i nie tylko.

Więcej…

WROCŁAW, JEGO ZABYTKI I ... KRASNALE

Dnia 19 kwietnia 2017 roku sekcja turystyczna po raz pierwszy w tym roku akademickim zorganizowała wycieczkę do Wrocławia – stolicy Dolnego Śląska. Uczestniczyło w niej ponad 50 słuchaczy naszego uniwersytetu.

Więcej…

RÓŻNE PRZESTRZENIE WOLNOŚCI

Dnia 23 marca 2017 roku studenci Opalenickiego UTW zostali zaproszeni na XI sesję popularnonaukową, którą przygotowali uczniowie klas akademickich Liceum Ogólnokształcącego o profilach dziennikarsko – prawnym i psychologiczno – pedagogicznym oraz ich opiekunowie.

Więcej…

Więcej artykułów…

Najnowsze

Popularne