Uniwersytet III Wieku

VII WIELKOPOLSKIE SPOTKANIA SPORTOWO-REKREACYJNE UTW SIERAKÓW 2016

Dnia 21 maja 2016r. w Sierakowie odbyły się VII Wielkopolskie Spotkania Sportowo-Rekreacyjne Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

Więcej…

NIE TRAĆMY DZIEDZICTWA

pod tym hasłem zakończyliśmy kolejny rok akademicki.

Stało się już tradycją, że uroczyste zakończenie roku akademickiego Opalenickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku odbywa się w murach wyższych uczelni Poznania.

Więcej…

ZAKOŃCZENIE SEKCJI PRZYRODNICZEJ

13 maja 2016r. sekcja przyrodnicza prowadzona przez mgr Sebastiana Liebelta zakończyła rok akademicki 2015/2015.

Więcej…

ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO 2015/2016 MIEDZICHOWSKIEGO UTW

12 maja 2016r. delegacja Opalenickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w składzie: E. Adamczewska, K. Primke, J. Różanek uczestniczyła w uroczystym zakończeniu roku akademickiego 2015/16 Miedzichowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które było zarazem jubileuszowym, ponieważ minęło 5 lat od utworzenia tej placówki.

Więcej…

ZAKOŃCZENIE SEKCJI KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ

Zajęcia sekcji „Komunikacja społeczna″ prowadzone przez mgr. Izabelę Trzeciak w roku akademickim 2025/2016 dobiegły końca.

Więcej…

NOWE, STARE WŁADZE OPALENICKIEGO UTW

Dnia 27 kwietnia 2016 roku w ZS w Opalenicy odbyło się spotkanie sprawozdawczo-wyborcze Opalenickiego UTW.

Więcej…

KONKURS FOTOGRAFICZNY ROZSTRZYGNIĘTY

W holu Liceum prezentowana jest Pokonkursowa Wystawa Fotograficzna pod hasłem „Moje podróże 2015″. Wystawę przygotowywali studenci UTW: Jarosław Różanek, Zbigniew Śmierzchalski, Krzysztof Primke i Elżbieta Adamczewska. Konkursem kierowała prowadząca sekcję fotograficzną p. Joanna Uramowska.

Więcej…

NASI SREBRNI STRZELCY

Po raz kolejny dnia 23 kwietnia 2016 roku na zaproszenie Grodziskiego UTW i Burmistrza Miasta drużyna Opalenickiego UTW wzięła udział w III Turnieju Strzeleckim o Puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego. Wzięli w nim udział studenci z ośmiu uniwersytetów, w tym z odległego Malborka.

Więcej…

TERROR I TERRORYZM

Dnia 21 kwietnia 2016r. studenci Opalenickiego UTW uczestniczyli w X sesji popularno-naukowej na temat: „Terroru i terroryzmu w przestrzeni społecznej″.

Więcej…

ŚWIĘTA KOBIET I MĘŻCZYZN

Studenci UTW w dniu 08.03.2016 na wesoło i z humorem obchodzili Święto Kobiet. Na odbywających się w tym dniu zajęciach sekcji gimnastycznej panowie złożyli obecnym paniom życzenia.

Więcej…

ABY SZCZĘŚLIWIE I DŁUGO ŻYĆ

Coraz więcej osób dożywa sędziwego wieku w znakomitym zdrowiu i samopoczuciu. Ale nie wszyscy z nas pamiętają , ze aby tak było, warto sobie odpowiednio wcześniej odrobinę w tym pomóc. Bardzo wiele przecież zależy od nas samych. Tym właśnie problemom był poświęcony wykład Pani dr n. med. Michaliny Marcinkowskiej, którego z wielkim zainteresowaniem wysłuchali studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w dniu 19 lutego 2016 roku.

Więcej…

Więcej artykułów…

Najnowsze

Popularne