Uniwersytet III Wieku

BARIERY KOMUNIKACYJNE

Dnia 17 listopada 2015 roku mieliśmy zaszczyt gościć w naszym UTW po raz kolejny Panią prof. Elizę Grzelak z wykładem „Bariery komunikacyjne utrudniające porozumiewanie się na granicy religii”.

 

Więcej…

ZGINĘLI, BYŚMY MY MOGLI ŻYĆ...

Dnia 5 listopada 2015 roku sekcja turystyczna naszego UTW odwiedziła Fort VII w Poznaniu. Co roku w tym miesiącu odwiedzamy miejsca związane z walką i męczeństwem Wielkopolan w drodze do niepodległości, by oddać hołd tym, którzy odeszli.

Więcej…

PROMOCJA ZDROWIA I PROFILAKTYKA

Studenci UTW w Opalenicy dnia 28 października 2015 roku wysłuchali wykładu na temat: „Promocja zdrowia i profilaktyka” przygotowanego przez panią mgr Magdalenę Balcerek-Ratajczak przedstawicielkę Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Tomyślu połączonym z badaniami profilaktycznymi.

Więcej…

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2015/2016 UTW

W dniu 9 października 2015 roku, po raz siódmy w Zespołu Szkół w Opalenicy odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego 2015/2016 Opalenickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Więcej…

MARSZ ASÓW 2015

Marsz Opalenickich Asów to już tradycja. Liczna grupa naszych studentów UTW stawiła się dnia 1 października 2015 roku na starcie koło MGOK i wspólnie z koleżankami i kolegami z PZREiI (którzy byli organizatorami) ruszyliśmy do Wigwamu.

Więcej…

MARSZAŁEK SEJMU RP W OPALENICY

Dnia 30 sierpnia 2015 roku delegacja studentów Opalenickiego UTW została zaproszona przez naszych parlamentarzystów: Marię Małgorzatę Janyska, Jakuba Rutnickiego i Killiona Munyamy na spotkanie z Pani Marszałek Sejmu RP Panią Małgorzatą Kidawą-Błońską.

Więcej…

OGNISKO W PORAŻYNIE

Wczorajsze popołudnie, piękna pogoda i uśmiechnięte twarze słuchaczy OUTW z sekcji turystycznej. 15 czerwiec 2015 r. w Porażynie był dniem, w którym spotkaliśmy się po raz ostatni w tym roku akademickim.

Więcej…

WYCIECZKA DO BYDGOSZCZY

Wtym roku akademickim po raz drugi sekcja turystyczna zorganizowała jednodniową wycieczkę dla słuchaczy całego Opalenickiego UTW. Dnia 9 czerwca 2015 roku z samego rana wyjechaliśmy do Bydgoszczy.

Więcej…

ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO SEKCJI GIMNASTYCZNEJ

Dnia 2 czerwca 2015 roku sekcja gimnastyki zakończyła kolejny rok akademicki rajdem Nordic Walking na nowo otwartych trasach w Porażynie.

Więcej…

ZAKOŃCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO SEKCJI KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ I J. ANGIELSKIEGO

25 maja 2015 r. sekcja komunikacji społecznej prowadzona przez mgr Izabelę Trzeciak miała uroczyste zakończenie roku akademickiego 2014/2015, na które została zaproszona pani Dziekan Elżbieta Adamczewska.

Więcej…

MEDALE I DYPLOMY DLA NASZEGO UTW

Spartakiada w Sierakowie, czyli Wielkopolskie Spotkanie Sportowo - Integracyjne Uniwersytetów Trzeciego Wieku odbyło się po raz szósty 23.05.2015r.

Więcej…

Więcej artykułów…

Najnowsze

Popularne