O SZKOLE

Zasadnicza Szkoła Zawodowa ? to szkoła na podbudowie programowej gimnazjum, realizująca program nauczania w zakresie kształcenia ogólnego oraz kształcenia zawodowego w klasach wielozawodowych. Nauka trwa 3 lata. W szkole odbywają się zajęcia teoretyczne z przedmiotów ogólnokształcących.  Zajęcia z przedmiotów zawodowych  odbywają się podczas miesięcznych kursów zawodowych w każdym roku nauki.

KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO

OPIEKĘ W ZAKRESIE SZKOLENIA ZAWODOWEGO NAD UCZNIAMI SZKOŁY SPRAWUJE KIEROWNIK SZKOLENIA PRAKTYCZNEGO
dr Leonard Kaliszan

Godziny pracy Kierownika Kształcenia Praktycznego