****************************

 


 

GRUPA NORDIC-WALKING

Pierwsze spotkanie grupy nordic walking, pod kierunkiem Kol. Elżbiety Polaszek odbędzie się w środę 21.10.2020 o godz. 11:00 przy Strażnicy OSP. Dziękuję Kol. Eli za wolę zorganizowania i poprowadzenia koleżeńskiej grupy „marszu z kijkami”.

Dziekan Opalenickiego UTW
Elżbieta Adamczewska

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk