****************************

 


 

PREZENTACJA Z PODRÓŻY DO GWATEMALI

Prodziekan UTW dr Wojciech Szwed przeprowadzi prezentację z podróży do Gwatemali w ramach tematu „Lasy Świata”. Spotkanie odbędzie się 2 listopada 2020r., o godz. 17:00 w Zespole Szkół w sali przyrodniczej.

Dziekan Opalenickiego UTW
Elżbieta Adamczewska.

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk