****************************

 


 

MSZA ŚW. ZA DUSZĘ Ś. P. DOROTY PAWELCZAK

Chciałabym podzielić się z Państwem smutnym wydarzeniem, 18 czerwca 2020 r. po długiej i ciężkiej chorobie, odeszła od nas studentka ś.p. Dorota Pawelczak. Swoją osobowością i działaniem zostawiła trwały ślad w funkcjonowaniu naszego UTW. Była osobą zaangażowaną w działalność charytatywną, udzielała się w różnych fundacjach, m.in. w Fundacji im. Stefana Szolc-Rogozińskiego Serce dla Afryki. To właśnie przez Dorotę poznaliśmy siostrę Tadeuszę z Kamerunu i zaangażowaliśmy się w pomoc Misji w Kamerunie poprzez opłacenie czesnego za naukę dwóm chłopcom.

Pragnę poinformować, że 22 października 2020r. o godz. 18:30 /czwartek/ odbędzie się msza św. za duszę ś.p. Doroty Pawelczak, zamówiona przez Radę Programową i studentów UTW.

Z poważaniem
Dziekan Opalenickiego UTW
Elżbieta Adamczewska.

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk