****************************

Słowo Dyrektora Zespołu Szkół w Opalenicy na zakończenie roku szkolnego 2019/2020.

Szanowna Pani Dyrektor, drodzy Nauczyciele i Rodzice!

Koleżanki i koledzy!

Nadeszła chwila, której od dawna oczekiwaliśmy- zakończenie roku szkolnego. Jesteśmy jeszcze w szkole (choć od kilku tygodni zdalnie), lecz zapewne myślami większość z nas jest już daleko stąd. Jednak zanim wyjedziemy na wakacje, w niecodziennych okolicznościach odbierzemy świadectwa, które są podsumowaniem naszej tegorocznej pracy.

Dziękujemy Nauczycielom i Wychowawcom, którzy odkrywali w nas talenty, motywowali do działania, zachęcali do wytężonej pracy, abyśmy byli coraz lepiej przygotowani do wyzwań, jakie niesie współczesny świat, zwłaszcza w trudnym okresie kwarantanny spowodowanej Covid-19.

Dziękujemy również  naszym Rodzicom, bo to Oni każdego dnia stanowili dla nas wsparcie na tej krętej szkolnej drodze do wiedzy.

Pani Dyrektor  dziękujemy za dobrą i owocną współpracę, serce włożone w każde działanie na rzecz uczniów, rodziców, nauczycieli i szkoły oraz za odpowiedzialne kierowanie placówką.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi, Radzie Rodziców oraz pracownikom administracji i obsługi oraz  każdemu z Państwa, którzy wspierali w różnorodny sposób pracę naszej szkoły.

Pragniemy szczególnie podziękować pani Izabeli Trzeciak za długoletnią pracę w naszej szkole, wychowanie kilku pokoleń uczniów oraz za inspirującą przygodę z językiem polskim, którą dzięki Pani przeżywaliśmy.

Chcielibyśmy także podziękować panu Marcinowi Kaczmarkowi za uśmiech i dobre serce oraz pieczę nad sprzętem komputerowym.

Czego życzyć w takim dniu? Życzymy Wam, aby wakacje były czasem dobrego odpoczynku, nabierania siły do dalszej pracy oraz nauki.

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI:

UDZIAŁ W KONKURSACH: