****************************

 


 

PRACA SZKOŁY W OKRESIE 25.05.2020r. - 29.05.2020r.

Od 25 do 29 maja roku zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 zadania systemu oświaty są realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

 

W TYCH DNIACH SZKOŁA BĘDZIE czynna w godz. 8.00 -14.30

Wszelkie sprawy można załatwiać telefonicznie bądź za pośrednictwem informacji przesyłanych przez moduł wiadomości w dzienniku Librus

lub przesyłając maila na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ,

 

 

Dyrektor Szkoły

Irena Nawrocka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk