****************************

 


 

Nasz LipDub

KONCERT GITAROWY ANDRZEJA LAJBORKA

W dniu 28 sierpnia 2019r. odbędzie się koncert gitarowy Andrzeja Lajborkapałacu Baborówko koło Szamotuł. Następnie będzie zwiedzanie Bazyliki rzymsko-katolickiej pod wezwaniem Matki Bożej i zamku w Szamotułach.

Program wycieczki:

  • zbiórka w Opalenicy i wyjazd sprzed Urzędu - godz. 12:00,
  • zwiedzanie Szamotuł - godz. 13:00,
  • zwiedzanie Baborówka (możliwość zakupu kawy i piwa w pałacu) - godz. 16:00,
  • koncert gitarowy Andrzeja Lajborka - godz. 17:00.
  • wyjazd do Opalenicy - ok. godz. 18:00,
  • powrót do Opalenicy - ok. godz. 19:00.

Joanna Uramowska

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk