****************************

 


 

Nasz LipDub

ZAKONCZENIE ROKU AKADEMICKIEGO 2018/2019

Wyjazd na zakończenie roku akademickiego 2018/2019 do Poznania na Ostrów Tumski odbędzie się 23 maja 2019r. o godz. 8:45 z parkingu urzędu.

Zapisy przyjmuje kol. Terenia Marcinkowska. Kwotę 15 zł zbiorę w autobusie. Proszę w indeksach wpisać temat wykładu prof. zw. dr. hab. Stanisława Jankowiaka „Walka o władzę w Polsce w latach 1945 - 1947″ i zabrać ze sobą.

Od godz. 10:00 do 13:00 mamy zarezerwowany przez Pana Profesora czas na zwiedzenie Bazyliki Archikatedralnej, Muzeum Archidiecezjalne i wykład. Następnie udamy się na „złote tarasy″ na Maltę.

Dziekan UTW
Elżbieta Adamczewska

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk