****************************

 


 

Nasz LipDub

PODZIĘKOWANIE ZA SERCE DLA AFRYKI

5 kwietnia 2019r. na sesji popularno-naukowej zebraliśmy kwotę 215,00 zł. 200,00 zł przekazałam na konto Fundacji St. Szolc-Rogozińskiego Serce dla Afryki St. Tadeusza z Kamerunu, co stanowi łącznie 1000,00 zł czyli całą wymaganą kwotę na rok nauki dla kameruńskiego chłopca NDOMO ELIACE BENJAMIN, który nazywa nas „rodzicami z Polski”. Nadwyżka zostanie dołożona w roku następnym.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękuję.

Ewa Czarnuszka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk