****************************

 


 

KOMUNIKATY

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy!

Obchodząc uroczystość jubileuszową 10-lecia powstania Opalenickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku dnia 21 lutego 2020, nikt z nas pomyślał, że to ostatnie wydarzenie w roku akademickim 2019/20. Nawet wyjazd do Gniezna, do Pani Profesor Elizy Grzelak z podziękowaniem, nie doszedł do skutku.

W związku z brakiem zajęć w II semestrze, studenci, którzy dokonali wpłat pieniężnych za ten okres, będą mieli przeniesione składki na nowy rok akademicki 2020/21.

Do miłego zobaczenia w bezpiecznym czasie.

E. Adamczewska, dziekan UTW

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk