BABIE LATO W ŁĘŻECZKACH

W promieniach słońca uczniowie z klasy 3 Technikum Informatyczno-Logistycznego wraz z opiekunami Małgorzatą Kurek i Mariuszem Stachowskim odpoczywali w Łężeczkach.

 

Był to czas spędzony na wspólnych rozmowach, grze w piłkę nożną, zajęciach na basenie i na siłowi. Nie zabrakło tradycyjnej, nocnej zabawy w chowanego, która ujawniła sprinterskie możliwości niektórych z nas. I tylko wędrujące po ośrodku jeże, opadające liście i unoszące się w powietrzu babie lato przypominało nam, że to już jesień, a nie wakacje.

 

 

Małgorzata Kurek

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk