NEGOCJACJE W BIZNESIE

25 kwietnia gościliśmy w opalenickim Zespole Szkół dr hab. Agnieszkę Ziomek prof. nadzw. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz dr Karolinę Nowak z Katedry Socjologii i Etyki Gospodarczej wymienionego Uniwersytetu. Uczniowie klasy 2 Technikum Logistyczno – informatycznego oraz grupa uczniów klasy 1A Liceum Ogólnokształcącego wzięli udział w bardzo ciekawych warsztatach „Komunikacja międzyludzka i gry językowe w kontekście śmiechu”.

Uczniowie poszerzyli swoją wiedzę z zakresu komunikacji społecznej ,w tym zasad komunikacji w biznesie.  Teraz już wiedzą jak zachować się, prowadząc negocjacje zarówno w Polsce, jak i różnych innych krajach świata. Potrafią odróżnić zdolność do śmiechu od poczucia humoru.

Zajęcia przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze.

Irena Nawrocka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk