****************************

 


 

Nasz LipDub

POZNAŃSKIE ZAGADKI LOGOISTYKÓW

6 grudnia, w dniu Mikołajek, logistycy (i jedyna informatyczka) z klasy trzeciej postanowili obdarować się wspaniałym prezentem – niezapomnianymi wrażeniami. Wraz z wychowawcą udali się do jednego z poznańskich ‘pokojów zagadek’, aby wspólnie przeżyć niezapomniane chwile.

 

 

 

Uczniowie podzielili się na trzy zespoły. Każdy z nich realizował inną zapierającą dech w piersiach przygodę, której celem było rozwiązanie zagadki i uwolnienie współtowarzyszy. Młodzież realizowała trzy scenariusze przygód: Piekło, Zapomniana klinika i Dom szaleńca.

Mariusz Stachowski

Najnowsze

Popularne

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI:


UDZIAŁ W KONKURSACH:

 

 


 

REALIZOWANE PROJEKTY:



 


ZAKOŃCZONE PROJEKTY:

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk