ZS OPALENICA MISTRZEM POWIATU NOWOTOMYSKIEGO W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH!

W środę 4 października 2017 r. w nowotomyskim Parku Kultury i Wypoczynku im. Feliksa Szołdrskiego odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotomyskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych.

Z bardzo dobrej strony pokazali się uczniowie opalenickiego Zespołu Szkół. Dziewczęta po świetnej walce do końca uplasowały się na 5 miejscu, natomiast chłopcy okazali się bezkonkurencyjni i zwyciężyli a zarazem zostali mistrzami powiatu w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

 

W zawodach opalenicki Zespół Szkół reprezentowali:


Julia Nowaczyk (1B LO)
Magdalena Dziamska (1B LO)
Weronika Sroka (1B LO)
Weronika Białecka (1B LO)
Aleksandra Weroniczak (2C LO)
Alicja Cicha (2C LO)
Weronika Sadłocha (2C LO)
Paulina Kaczmarek (1A LO)
Marta Hofman (3BD LO)
Karolina Weroniczak (2BE LO)

Adrian Hamrol (3E LO)
Daniel Szczęsny (3IL T)
Arkadiusz Laskowski (3E LO)
Kacper Mańczak (1B LO)
Adrian Sadowski (3BD LO)
Kacper Świtała (2BE LO)
Szymon Tkaczewski (1TL T)
Eryk Kaczmarek (3BD LO)
Klaudiusz Walaszczyk (1A LO)
Piotr Buszkiewicz (3BD LO)

Wielka brawa za determinację dla wszystkich biorących udział w zawodach.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

 

Thomas Rozworski

Tomasz Roszkiewicz

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk