KONKURS EDUPAK POLSKA ?DRUGIE ŻYCIE SZKŁA?

6 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół w Opalenicy odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu ?Drugie życie szkła? organizowanego przez Friends of Glass - organizację non profit oraz Ardagh Group ? producenta opakowań szklanych.

Celem projektu edukacyjno-ekologicznego EduPak Polska, na który składał się film o produkcji szkła oraz konkurs było zwiększenie świadomości młodzieży w zakresie recyklingu szkła, a także kreatywne wykorzystanie surowców wtórnych.

Laureatem konkursu został uczeń II klasy Technikum Informatyczno-Logistycznego, Dominik Bajer, który zajął drugie miejsce w kategorii prac indywidualnych ze swoją propozycją zatytułowaną ?Skarbonka?. W konkursie został również wyróżniony uczeń klasy IV Technikum Logistycznego ? Daniel Kaspreczak za pracę ?Wazon butelkowo-chlebowy?. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Mariusz Stachowski
Fotografia: Elżbieta Mortka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk