PODSUMOWANIE KONKURSU EKOLOGICZNEGO

Uroczyste podsumowanie konkursu ekologicznego odbyło się  16 listopada w Zespole Szkół w Opalenicy.

 

W obecności zaproszonych gości: Tomasza Szulca - Burmistrza Opalenicy, Doroty Pierzyńskiej ? dyrektora Centrum Usług Wspólnych, Katarzyny Cecuły ? przewodniczącej Komisji Oświaty i Spraw Społecznych, Ewy Szychty ? inspektora ds. ochrony środowiska i gospodarki wodnej, Bernadety Maciejewskiej ? dyrektora Gimnazjum im. Generała Kazimierza Sosnkowskiego oraz Marii Wolskiej ? przedstawiciela Gimnazjum im. Sosnkowskiego w komisji konkursowej.

Burmistrz Opalenicy oraz dyrektorzy szkół wręczyli nagrody laureatom konkursu: w kategorii plakatu I miejsce zdobyła Anna Skotarek (kl.3a Gimnazjum im. Sosnkowskiego), II miejsce ? Sebastian Ludwiczak, Krzysztof Komorowski (kl.1a Gimnazjum im. Sosnkowskiego), III miejsce ? Katarzyna Garczarek, Wiktoria Drążkowiak ( kl.3a Gimnazjum im. Sosnkowskiego) oraz Jagoda Łoza, Paulina Hojan  (kl. 2bd LO w Opalenicy).

W kategorii testu wiedzy dla szkół gimnazjalnych I miejsce zdobyła Daria Zielonacka (kl.2b Gimnazjum im. Sosnkowskiego), II miejsce ? Amelia Stachowiak oraz Tobiasz Szulc (kl.3b Gimnazjum im. Sosnkowskiego), III miejsce ? Katarzyna Garczarek (kl.3a Gimnazjum im. Sosnkowskiego). Wyróżnienia otrzymali: Marcelina Krysztofiak oraz Daniel Wieczorek (kl.2b Gimnazjum im. Sosnkowskiego) oraz Amelia Łopata (kl. 1a Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi).

W kategorii testu wiedzy dla szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zdobył Marcin Hyjek  (kl.2a LO), II miejsce ? Kinga Konik (kl.1c LO), III miejsce ? Julia Otto (kl.1c LO). Wyróżnienia otrzymali: Adrian Sadowski (kl.2bd LO) oraz Artur Wziętkowiak (kl. 1ad LO).

Ponadto wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz torby z logo konkursu wykonane z ekologicznego papieru.

 

Katarzyna Leksowska

koordynator projektu

zdjęcia: Elżbieta Mortka

Najnowsze

Popularne

Ten serwis korzysta z plików cookies. Informacje zawarte w cookies wykorzystujemy m.in. w celach statystycznych, funkcjonalnych oraz dostosowania strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać cookies zmieniając odpowiednio ustawienia w Twojej przeglądarce. Szczegółowe informacje w Polityce ochrony prywatności. polityka prywatnosci.

EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk